У Люботинській публічній бібліотеці організовано книжкову виставку вшанування «Мужність і біль Чорнобиля»

Щороку 14 грудня Україна відзначає пам’ятну дату – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Чорнобиль – один із епохальних поворотів не тільки української історії, але і всього людства. Біль і мужність Чорнобиля сповнює наші серця тривогою та неспокоєм. Тільки через багато років приходить до нас переосмислення масштабів цієї трагедії і подвигу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Цей день ми згадуємо їх – тих, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі. Попри величезну ціну, яку довелося заплатити, самі ліквідатори-чорнобильці нерідко називають 14 грудня святом.

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Люботинській публічній бібліотеці    організовано книжкову виставку вшанування  «Мужність і біль Чорнобиля», на якій розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом і жахливі наслідки аварії, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ, статті з періодичних видань про соціальний захист постраждалих в аварії, а також підготовлено відеопрезентацію «Чорнобиль без права на забуття…!».

Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому подібні катастрофи ніколи не повторювались, а пам’ять про цих людей жила у наших серцях.

Директор КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»    Олена АЛІСОВА

Альбом: Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Дата публікації: 16:52 14.12.2022