7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні
7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Свято демократії всіх, хто працює у виконавчих органах міської ради, свято депутатів і виборців, свято голів квартальних комітетів і всіх, хто вболіває за долю громади.

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати, члени виконкому, міська громада!
 
Щиро вітаю всіх із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні. Це свято демократії всіх, хто працює у виконавчих органах міської ради, свято депутатів і виборців, свято голів квартальних комітетів і всіх, хто вболіває за долю громади.
 
Перші години широкомасштабної війни в України змінили життя українців, діяльність державних і самоврядних органів. Та є потужний корпус однодумців, злагоджена робота якого в умовах турборежиму, пов’язаного з війною, допомагає чітко й оперативно вирішувати всі нагальні проблеми міської громади.
У складний період війни на долю міської влади випали додаткові функції, які стосувалися великого напливу внутрішньо переміщених осіб. Виконавчий комітет організував реєстрацію відповідного статусу, видачу довідок, і за допомогою членів громади налагодив процес розміщення людей, які покинули свої оселі, та підтримку їх гуманітарною допомогою.
 
Висловлюю сердечну вдячність усім, хто в складних умовах сьогодення працює задля підтримки людей і відстоює їх інтереси. Це складна праця, яка потребує щоденної самовідданості, чесного виконання своєї ролі й місії – служити мешканцям громади та сумлінно реалізовувати поставлені державою важливі завдання. Нехай і надалі ваше відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяє утвердженню народовладдя в нашій міській громаді, а підтримка земляків нехай завжди надає вам упевненості!
Зичу кожному міцного здоров’я й довгих років життя у мирній Україні, активної життєвої позиції, ентузіазму й нових здобутків у праці.
 
Все буде Україна! Миру всім нам і Перемоги!
 
 
 
Із найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Переглядів: 203
Дата публікації: 09:08 07.12.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>