«Код Нації. Українська Сніжниця»

Стартував Всеукраїнський конкурс творчих проєктів

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/118652

Весь прибуток від внесків учасників йде на підтримку ЗСУ.

Конкурс відбувається з 05 грудня 2022 року по 14 січня 2023 року, налічує 16 номінацій та декілька жанрів.

Як зазначають організатори, головною метою конкурсу є створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів, відповідних до його тематики.

«Проєкт “Код Нації. Українська Сніжниця” спрямований на підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей. Також конкурс  популяризує україномовний контент, сприяє пошуку сучасного “Коду Нації” крізь призму автентичної культури, історії та традицій», - розповідають автори проєкту.

Національними організаторами фестивалю є молодіжна громадська організація «Молоде Покоління» та благодійний фонд «Відсоток Небайдужих».

Подати заявку можна тут.

Дата публікації: 15:39 06.12.2022