Шановна громадо, 5 грудня в Україні відзначається Міжнародний день волонтера.
Шановна громадо, 5 грудня в Україні відзначається Міжнародний день волонтера.

Шановна громадо, 5 грудня в Україні відзначається Міжнародний день волонтера.

Визвольна війна українського народу об’єднала суспільство у боротьбі проти російського агресора, і українці продемонстрували всьому світові чи не найвищий рівень згуртованості й самоорганізації.

Про український волонтерський рух у багатьох країнах світу говорять із захопленням, і це явище називають унікальним. З початку війни тисячі людей долучилися до волонтерства і змінили свої мирні професії. Колишні педагоги, юристи, підприємці, менеджери стали логістами, водіями, психологами, кухарями та небайдужими людьми, які шукають гуманітарну допомогу і знаходять її. І саме завдяки згуртованості суспільства й героїчному опору Збройних Сил нам вдалося зупинити ворога.
Наша міська громада завжди вирізнялася активністю та згуртованістю. У час війни ця чеснота відкрилася у безлічі наших земляків, у такої кількості людей, що годі всіх і перелічити. Вони об’єдналися для свого внеску в Перемогу: створення загону самооборони, організації чотирьох пунктів гарячого харчування, надання фізичної допомоги та власного автотранспорту для потреб громади, та власним прикладом з незламністю і безперечною готовністю підтримували кожного, хто того потребує. Майже щодня приходили люди з пропозицією долучити їх до волонтерської діяльності. Ми вдячні всім і кожному, хто працював і працює на Перемогу! Щиро дякуємо всім волонтерам, які в перші дні війни знаходили необхідні продукти, медикаменти, засоби гігієни, одяг і доставляли все це для нашої громади. Також дякуємо нашій надійній команді – головам квартальних комітетів за постійну допомогу в організації і видачі гуманітарної допомоги для всіх потребуючих громадян кварталів.
Щоденно, без відпочинку і вихідних невтомні волонтери самовіддано виконують свою роботу, і на зв’язку з найбільш вразливими й соціально незахищеними верствами населення, та допомагають їм пережити війну.
Шановні друзі, шановні волонтери, хочу сердечно подякувати кожному з вас за незламну віру в свій народ і ЗСУ, за чуйність, колосальну енергію, ініціативність і безкорисливу працю, за те, як ви, не чекаючи визнання і винагород, самовіддано допомагаєте кожній людині і, врешті, нашій Україні. Нехай ваш приклад буде зразком для всіх, хай кожен благородний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою. Здоров’я вам, оптимізму, невичерпної енергії та віри в Перемогу!
Слава Україні! Слава ЗСУ! Слава її мужньому народу!
З найкращими побажаннями міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Переглядів: 170
Дата публікації: 10:01 05.12.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>