Життя не перемогти, допоки живе любов, і поки народжуються діти

Триває визвольна війна українського народу. Ворог продовжує обстрілювати мирне населення, але замість розпачу і страху війни ми живемо вірою і впевненістю в неминучу Перемогу України. А підтримка близьких людей і кохання додає нам сил, зцілює і дарує надію на краще життя.
Тож у міській громаді закохані не відкладають життя на потім, а створюють сім’ї, щоб бути щасливими. І хоча обряд укладення шлюбів проходить без гучних урочистостей та весільного вбрання наречених, але щастю молодят немає меж.
Денис і Олександра сьогодні створили свою люблячу сім’ю. Ми щиро вітаємо наречених із найважливішою подією їхнього спільного життя і бажаємо спільно і в коханні будувати своє щастя і добробут. Багато мирних світанків у житті і щасливого майбутнього в рідній Україні!
Все буде Україна!
Дата публікації: 15:07 02.12.2022