Триває Всеукраїнський конкурс творчих робіт з нагоди відзначення Дня Соборності України

Конкурс проходить з 10 грудня 2022 року по 22 січня 2023 року.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/118484

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

Метою Конкурсу є підтримка обдарованої молоді; підвищення рівня обізнаності про історію становлення України, створення умов для її творчого зростання.

Конкурсні роботи повинні бути виконані на актуальну тему. Есе – невеликий за обсягом прозовий твір, що має довільну композицію і висловлює індивідуальні думки та враження з конкретного приводу чи питання, і не претендує на вичерпне і визначальне трактування теми. Детальний порядок подання конкурсних робіт читайте у Положенні конкурсу.

До участі у Конкурсі запрошуються: учні, члени Малої академії наук України, студенти закладів вищої освіти, аспіранти закладів вищої освіти та наукових установ України, молодь, інші зацікавлені особи.

Конкурс проходить з 10 грудня 2022 року по 22 січня 2023 року. Прийом конкурсних робіт забезпечується з 10 грудня 2022 року по 06 січня 2023 року. Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 18 січня 2023 року. Оголошення переможців відбудеться 22 січня 2023 року.

Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Додаткову інформацію можна отримати на сторінці у Facebook та за електронною адресою: institute2014@ukr.net.

Дата публікації: 15:27 25.11.2022