Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!
Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

Звернення міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні

 

Шановні земляки, щорічно у четверту суботу листопада в Україні вшановується національний день пам’яті мільйонів загиблих від голоду українців.

В Україні було три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років, але найстрашнішим був штучний Голодомор-геноцид 1932-1933 років.

Система радянської влади цілеспрямовано, послідовно й злочинно знищувала в Україні господарів, проводячи насильницьку колективізацію. Це супроводжувалося жорстокими репресіями і щодо селянства, і щодо української інтелігенції. Все спрямовувалося на те, щоб якомога більше людей винищити в Україні.  Щодня,  щогодини і щохвилини люди помирали голодною смертю. Жертвами голоду стали мільйони українців. Про це ми маємо пам’ятати сьогодні, коли росія знову намагається знищити народ України заради своїх політичних амбіцій.

Голодомор для нас є глибокою раною, яка навіки залишила біль у серцях всіх українців. І в цей день ми з сумом згадуємо про жертви жахливого злочину, який було вчинено проти всього народу України. Але українська нація вистояла, і цей геноцид не зміг зламати силу й дух українського народу.

Сьогодні Україна знову бореться зі спробами руйнування української незалежності: військовою агресією і російським терором. Та всенародний опір російській агресії показує, що українці остаточно позбулися страхів, що насаджувалися диктаторським режимом із кремля не одне десятиліття. Народ мужньо бореться і обов’язково переможе!

А найвищим пам’ятником мільйонам жертв голоду в Україні буде наша єдність навколо спільної мети: у боротьбі з агресією росії за нашу незалежність і свободу.

Пам’ятаємо! Єднаємося! Переможемо!

 

 

             Міський голова                                                           Леонід ЛАЗУРЕНКО

 

Переглядів: 259
Дата публікації: 07:03 26.11.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>