21 листопада - День Гідності та Свободи
21 листопада -  День Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи

Заходи у бібліотеках міста

         Щорічно 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України в 2014 р.
Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, піднялись на захист демократичних прав і свобод людини, захищали національні інтереси української держави та її європейський вибір, проявили своє прагнення до свободи.
        Майдан 2004 р. та Революція Гідності 2013 р. стали символом свободи та гідності українського народу, залишили визначальний і незабутній слід в історії.
Герої Небесної Сотні завжди будуть із нами. Вони заплатили найвищу ціну за свободу нашої держави.
З метою віддання належної шани патріотизму й мужності героїв Майдану в Люботинській публічній  бібліотеці  розгорнуто книжкову  виставку "Революція українського духу ". Манченківська бібліотека -філія підготувала книжкову патріотичну виставку "Події, що змінили долю України", завідувач бібліотеки  провела відео-годину "Вільні творити майбутнє". У Травневій бібліотеці-філії відкрито книжкову виставку "Революція Гідності охрещена кров'ю".
До уваги користувачів представлені видання, що розповідають про мужність та відвагу учасників Революції Гідності, нагадують про те, якою ціною здобувалася свобода та незалежність для України.
   У цей день ми відзначаємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження і додержання прав людини.
   Українці й сьогодні проходять нелегкий шлях, демонструючи свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Наші мужні військовослужбовці  продовжують героїчно захищати незалежність та територіальну цілісність України. Разом – ми сила, наше суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя в імꞌя памꞌяті про Героїв  які пожертвували життям за гідне майбутнє.


Директор КЗ "Люботинська ПБ ЛМР ХО           Олена  АЛІСОВА

Альбом: 21 листопада -  День Гідності та Свободи
Альбом: 21 листопада -  День Гідності та Свободи
Альбом: 21 листопада -  День Гідності та Свободи
Переглядів: 205
Дата публікації: 08:41 21.11.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>