Життя не перемогти, допоки живе любов, і поки народжуються діти.

Дев’ятий місяць йде визвольна війна, що внесла корективи абсолютно в усі сфери життя.

Український народ успішно впорюється з усіма викликами воєнного періоду, захисники звільняють територію країни, а молодь створює сім’ї, щоб народжувалося майбутнє України, і життя мало продовжуватися далі. У зв’язку з воєнним станом, держава спростила офіційну процедуру реєстрації шлюбів, і тепер не потрібно чекати місяць до бажаної події, а можна зареєструвати шлюб у день подачі заяви.
А як відомо, у кохання немає перешкод, і закохані не відкладають життя на потім. Важливо це й для військових, адже їм зараз особливо потрібна любов та підтримка, які надаватимуть сил у боротьбі з ворогом.
У міській громаді Станіслав і Світлана створили свою сім’ю. Ми вітаємо молодят із щасливою подією в їхньому житті, щиро бажаємо мирних світанків і щасливого майбутнього в рідній Україні.
Все буде Україна!
Альбом: