Вітаємо ювілярку!

Люботинська міська громада щиро вітає Ганну Василівну Гільову з ювілейним днем народженням – 95-річчям!

Шановна Ганно Василівно, прийміть сердечні вітання з днем народження і побажання бадьорості духу і земних радощів.
Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому бажаємо Вам обов’язково зустріти Перемогу в доброму здоров’ї.
За дорученням міського голови Леоніда Лазуренка, голова Організації ветеранів м. Люботин Сергій Котихін та заступник міського голови Вячеслав Рубан привітали Ганну Василівну з днем народження і побажали оптимізму, життєвої енергії, мирного неба, турботи й уваги близьких людей.
Ганна Василівна – ветеран праці, свою багаторічну трудову біографію розпочинала із професії робітниці на Люботинській ткацькій фабриці. Потім довгий час працювала у міській лікарні та в міському суді кур’єром. За свій довгий вік ювілярці довелося пережити чимало негараздів: роки воєнного лихоліття та голодомори. Тож, пройшовши такий нелегкий життєвий шлях, Ганна Василівна залишається й сьогодні активною та бадьорою.
Бажаємо й надалі ювілярці залишатися енергійною і здоровою.
Альбом: Вітаємо ювілярку!
Дата публікації: 15:23 04.11.2022