З Днем працівника соціальної сфери
З Днем працівника соціальної сфери

З Днем працівника соціальної сфери

Вітання міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА

Шановні працівники соціальної сфери, прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом!

Загальновідомо, що в цій сфері працюють люди, сповнені душевного тепла, так як основу будь-якої соціальної роботи становлять співчуття та милосердя. Вашу турботу відчувають люди, яким ви першими приходите на допомогу та підтримуєте у складні періоди їх життя. Ви першими приймаєте на себе проблеми людей, їх життєві негаразди, ви завжди прагнете допомогти та підтримати кожного. І ваша наполеглива праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої міської громади, котрі потребують уваги й підтримки з боку держави, не покинуті, а відчувають себе захищеними.

З першого дня війни ви ні на день не припиняли роботу, а продовжували виконувати свої професійні обов’язки та робили все, щоб полегшити життя незахищених верств населення. Ви передавали гуманітарну допомогу, виявляли сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах, та оперативно вирішували їх проблеми.

Сьогодні на Ваші плечі лягла ще й додаткова відповідальність – робота із внутрішньо переміщеними особами, яких значно збільшилося в нашій міській громаді із початком воєнних дій. Але ви з людьми і заради людей вчора, сьогодні і завтра, бо професіоналізм і надійність також є основою вашої роботи.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра! Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються плани та задуми, а служіння обраній справі та чуйність приносять вам людську шану і повагу!

Все буде Україна!

 

З повагою міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО

 

Переглядів: 273
Дата публікації: 07:47 05.11.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для внутрішньо переміщених осіб
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>