4 листопада відзначаємо День залізничника України
4 листопада відзначаємо День залізничника України

4 листопада відзначаємо День залізничника України

Привітання міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА зі святом

Шановні друзі, шановні працівники залізничного транспорту!
Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.
 
Все життя нашого міста найтіснішим способом пов’язано із підприємствами залізниці – тут працюють наші рідні, знайомі чи друзі, і майже в кожній родині є представник цієї почесної професії. Залізниця завжди була і є символом надійності, постійного руху вперед, а професія залізничника залишається найбільш почесною і затребуваною.
 
І нині, у тяжкий час війни, працівники залізничної галузі працюють над вирішенням складних завдань цивільного і воєнного значення: налагодження логістики, оперативної евакуації населення, організації роботи критичної інфраструктури, зокрема, її підготовки до можливої агресії ворога.
 
Як і в мирний час, залізниця продовжує стабільний рух по основних станціях та допомагає з перевезенням пасажирів і гуманітарних вантажів.
 
Дякуємо вам, шановні залізничники, що незважаючи на ворожу канонаду, обстріли, комендантську годину, ви сміливо і добросовісно виконуєте свою роботу. Дякуємо за вашу особисту відповідальність та відданість своїй справі. Дякуємо за врятовані життя та долі українців.
 
Бажаю вам завжди гідно справлятися із покладеними завданнями, упевнено дивитися у завтрашній день. Бажаю родинного тепла, довгих років життя та стабільної роботи залізничної галузі в мирній і процвітаючій Україні!
 
Все буде Україна!
Україна переможе!
 
З повагою міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Переглядів: 281
Дата публікації: 08:45 04.11.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>