ОНОВЛЕННЯ щодо отримання паливної деревини (станом на 31.10.2022 р.)
ОНОВЛЕННЯ

щодо отримання паливної деревини (станом на 31.10.2022 р.)

ОНОВЛЕННЯ щодо отримання паливної деревини (станом на 31.10.2022 р.)

Зветраємо Вашу увагу на те, що при визначенні домогосподарств, що потребують забезпечення паливною деревиною, враховуються виключно ті, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допому у вигляді дров.

ОНОВЛЕННЯ

щодо отримання паливної деревини (станом на 31.10.2022 р.)

Інформуємо про те, що 26.10.2022 р. Харківською військовою адміністарцією видано розпорядження №225 В «Про забезпечення населення територій Харківської області, прилеглих до зони проведення воєнних (бойових) дій, деревиною паливною у період дії воєнного стану», яким затверджено Порядок доставки та безопатного розподілу деревини паливної серед домогосподарств Харківської області, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, у період дії воєнного стану. https://kharkivoda.gov.ua/dokumenti/rozporyadzhennya/3355/3415/118115

Згідно з п. 6 Порядку визначено категорії домогосподарств, які підлягають першочерговому забезпеченню дровами, а саме:

- одиноко проживачі особи/подружжя похилого віку

- сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи

- сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»

- сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю)

- сім’ї, у яких виховується троє та більше дітей, у т.ч. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

- одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років

- сім‘ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям.

Заява оформлюється згідно з наведеним прикладом. До заяви додаються копії таких документів:

- паспорта

- ідентифікаційного коду

- письмової інформації АТ «Харківгаз» (або довідки) про те що, домоволодіння не газифіковано

- документів, підтверджуючих належність заявника та членів його родини, що проживають з ним, до певної із визначених категорій.

Приєднані документи:

бланк заяви