Світла пам'ять Герою.

8 місяців йде визвольна війна в Україні, 8 місяців руйнувань, горя, смутку і нечуваного героїзму наших захисників. Щодня велика Перемога здобувається здоров’ям і життям наших воїнів.
У Люботинській громаді знову непоправна втрата – 22 жовтня між населеними пунктами Кругляківка та Берестове Куп’янського району при захисті Батьківщини, під час виконання бойових завдань, від отриманих поранень загинув старший солдат Андрій Михайлович Коростиль, 1970 року народження.
Герой був старшим механіком-водієм зенітного ракетного взводу зенітної ракетної батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону; на військову службу був призваний на другий день війни, 25 лютого.
Бойовий шлях Героя розпочався задовго до визвольної війни. Андрій був учасником АТО/ООС, і з 2015 року мужньо боронив рідну Україну в Луганській області. Але війна, як відомо, забирає найкращих.
У глибокій скорботі схиляємо низько голови перед подвигом Героя, який боронив рідну землю, захищав нас і віддав своє життя за Україну. Щиро співчуваємо рідним та близьким Андрія, поділяємо їх невимовний біль і сердечну незагойну рану.
Світла пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони залишаються назавжди жити у вдячній людській пам’яті.
Віддати останню шану Герою можна буде сьогодні, 25 жовтня, о 13:00 годині на Центральному кладовищі (Алея Слави).
Ми не забудемо! Ми не пробачимо!
Дата публікації: 09:14 25.10.2022