Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків Люботинської міської територіальної громади Харківського району Харківської області (провулку Бєлгородського, в’їзду Воронезького, в’їзду Кубанського, в’їзду Курського, в’їзду Московського, вулиці Московської, в’їзду Ростовського, в’їзду Саянського, в’їзду Тамбовського, провулку Тамбовського, вулиці Героя Радянського Союзу Юрія Чепиги у місті Люботин; вулиці Іюнської, провулку Іюнського у селищі Ударне; вулиці Майської, тупику Майського, провулку Майського, в’їзду Майського у селищі Санжари; вулиці Степної у селі Мищенки)

Організатор громадського обговорення під час розгляду питання перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків Люботинської міської територіальної громади Харківського району Харківської області – Міський голова Леонід Лазуренко, Виконавчий комітет Люботинської міської ради Харківської області (далі – Організатор).

Громадське обговорення у формі електронних консультацій проводилося з питання зміни назв (перейменування) провулку Бєлгородського, в’їзду Воронезького, в’їзду Кубанського, в’їзду Курського, в’їзду Московського, вулиці Московської, в’їзду Ростовського, в’їзду Саянського, в’їзду Тамбовського, провулку Тамбовського та вулиці Героя Радянського Союзу Юрія Чепиги у місті Люботин Харківського району Харківської області; вулиці Іюнської та провулку Іюнського у селищі Ударне Харківського району Харківської області; вулиці Майської, провулку Майського, в’їзду Майського та тупику Майського у селищі Санжари Харківського району Харківської області; вулиці Степної у селі Мищенки Харківського району Харківської області.

Відповідно до розпорядження міського голови від 08.08.2022 року № 98 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків на території Люботинської міської територіальної громади» відповідальною особою за організацію проведення громадського обговорення головним спеціалістом відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю Риммою КУЛАКОВОЮ було підготовлене та оприлюднене 08.08.2022 року на офіційному веб-сайті Люботинської міської ради http://lubotin-rada.gov.ua/ інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків Люботинської міської територіальної громади.

Пропозиції (зауваження) Виконавчим комітетом приймались з дня оприлюднення інформаційного повідомлення і до 06.09.2022 року включно. За цей період часу відбулося 128 переглядів. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань, що не є юридичними особами, в ході громадського обговорення до Виконавчого комітету не надходили.
Враховуючи відсутність поданих громадськістю пропозицій та зауважень протягом строку, передбаченого у інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення, а також беручи до уваги можливість додаткового залучення представників громадськості до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків на території Люботинської міської територіальної громади в межах загального строку проведення громадського обговорення, передбаченого Порядком проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», розпорядженням міського голови від 15.09.2022 року № 120 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 08.08.2022 р. № 98» було продовжено електронні консультації з громадськістю та строк подання пропозицій (зауважень) учасників громадського обговорення до 07.10.2022 р. (включно).

Відповідно до розпорядження міського голови від 15.09.2022 року № 120 «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 08.09.2022 р. № 98» відповідальною особою за організацію проведення громадського обговорення головним спеціалістом відділу з питань містобудування, архітектури та держархбудконтролю Риммою КУЛАКОВОЮ було підготовлене та оприлюднене 15.09.2022 року на офіційному веб-сайті Люботинської міської ради http://lubotin-rada.gov.ua/ інформаційне повідомлення про продовження процедури проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, в’їздів та тупиків Люботинської міської територіальної громади.

Пропозиції (зауваження) Виконавчим комітетом приймались з дня оприлюднення інформаційного повідомлення і до 07.10.2022 року включно. За цей період часу відбулося 92 перегляди. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, громадських об’єднань, що не є юридичними особами, в ході громадського обговорення до Виконавчого комітету не надходили.
Дата публікації: 15:01 21.10.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024