З Днем працівників харчової промисловості

Привітання міського голови Леоніда Лузуренка

Харчова промисловість України — це тисячі великих, середніх та малих підприємств різної форми власності. Завдяки їм на полицях магазинів панує таке розмаїття соків та напоїв, м’ясних і молочних продуктів, олії та круп, хлібобулочних виробів, консервів, солодощів тощо.  Виробництво харчових продуктів є однією з найголовніших умов життя людей і розвитку суспільства.

Від щирого серця вітаю із професійним святом - Днем працівників харчової промисловості!
Від вашої невтомної праці, професіоналізму та сумлінності безпосередньо залежить добробут і якість життя кожного українця.
Саме завдяки вам на полицях магазинів завжди є смачні продукти та ласощі, а наші військові на фронті не голодують.

Бажаю вам миру, міцного здоров'я, щастя, достатку та нових трудових звершень на благо України.

Ми всі віримо, що Україна обов’язково переможе та ми повернемося до звичайного мирного життя.
Разом до Перемоги!
Слава Україні! Слава Героям України!

міський голова   Леонід Лазуренко

Дата публікації: 18:50 16.10.2022