1 жовтня - День ветерана і День людей поважного віку

Висловлюємо глибоку повагу до найстарших представників нашої громади

Шановні ветерани праці та люди поважного віку!
Щороку 1 жовтня відзначається свято, яке дає нам можливість сказати теплі слова вдячності за вашу багаторічну добросовісну працю і засвідчити глибоку повагу до найстарших представників нашої громади.
На вашу долю випали тяжкі випробування: лихоліття голодомору, повоєнне дитинство і відбудова зруйнованого війною народного господарства. Ми можемо лише здогадуватися, скільки випробувань і втрат довелося вам пережити, та ви зберегли наші традиції, навчили долати труднощі і бути достойними громадянами своєї країни.
Нелегко вам і сьогодні в час, коли російський агресор напав на рідну Україну. Але в нашій Перемозі не може й бути сумнівів, бо сміливий і волелюбний український народ, яким захоплюється увесь світ, дає гідну відсіч ворогам силами потужних підрозділів НГУ, ЗСУ, ССО і ТрО, у складі яких воюють ваші діти та онуки.
Ви завжди вірили в кращі часи, і навчили цьому нас. Ми віримо в Перемогу, віримо в мирне майбутнє України, бо ми нація вільних людей! Такими були, такими є, і такими будемо!
Все буде Україна! І нехай ваші подальші роки будуть мирними і щасливими.

Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 07:33 01.10.2022