Вітання міського голови Леоніда ЛАЗУРЕНКА до Дня працівника освіти

Ми всі віримо, що Україна обов’язково переможе, а ми повернемося до звичайного мирного життя, і цей оптимізм ми повинні передати й нашим дітям. Будьмо сильними, й будьмо успішними! Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!

Шановні працівники освіти!

Прийміть найщиріші привітання з вашим професійним святом, святом достойних людей, які займаються найшляхетнішою діяльністю – дають учням знання і готують молодь до життя в сучасному суспільстві.
Професія вчителя завжди поєднувала в собі досвід, майстерність, мудрість, енергію і вміння донести знання до своїх учнів! Для кожної людини це велике щастя мати мудрих і талановитих наставників. І саме такими є наші педагоги.
З 24 лютого ми знаходимося в новій суворій реальності, а система освіти зіштовхнулася з серйозними викликами. Та ми бачимо стійкість та силу духу освітян міської громади, які в умовах підвищеної небезпеки навчають наших дітей, постійно і невтомно займаються волонтерською діяльністю та особистим прикладом пишуть історію свого освітнього фронту. Ви – приклад справжніх патріотів України.
Щиро дякую освітянській спільноті за самовіддану і відповідальну роботу. Окремі слова вдячності ветеранам педагогічної праці, для яких освіта стала сенсом і справою життя, їй було віддано так багато знань, енергії та душевного тепла.
Щиро дякую захисникам і захисницям за можливість в українських школах навчати наших дітей українською мовою і вчити правдиву історію України, а не вигадки московської держави.
Шановні друзі, у цей складний час бажаю гідно пройти всі випробування, бо ми маємо надважливу мотивацію: виховати майбутнє нашої держави – дітей, і дати їм високий рівень освіти.
Будьмо сильними, й будьмо успішними!
Віримо в Україну! Віримо в Перемогу!

З найкращими побажаннями
міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 11:59 30.09.2022
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024