Увага! Відключення електропостачання 03 жовтня з 9-00 до 17-00

Оголошення про відключення

Увага! Відключення електропостачання 03 жовтня з 9-00 до 17-00

8-го Березня (вул., в-д), Альтайський в-д, Бобрицького вул., Білгородський пров., Вороніна (вул., пров.), Воронезький в-д, Горького вул., Гончара (вул., в-д), Злагоди вул., Західна (вул., в-д), Західний пров., Зоряна (пров., вул.), Забіли (вул. пров.), Історична (вул., пров.), Космонавтів вул., Короткий пров., Качечний пров., Карачівський в-д, Луговий в-д, Ленський пров., Лугова (вул., пров.), Лиманський пров., Мирний в-д, Млинова (вул., пров.), Молокова вул., Ролтавський шлях вул., Проточна вул., Павлова в-зд, Слобожанська вул (187-233), (138-202, 141-175), 230, 232,236,218-226, 129-141, 106-136, 117-123, 85, пров., Суворова (вул., пров.), Слов’янський в-зд, Український пров., в-зд, Харківська вул., Холодногірський пров., Шкільна вул., Шмідта вул., Озерянська вул., Гагаріна вул., Гоголя вул., Дубового пров., Захарченка пров., Індустріальна вул., Інтернаціональна (вул., пров.), Ковпака вул., Курський в-зд, Комарова пров., Кооперативна вул., Кленовий в-зд, Люботинська вул., Табірна вул., Лихачівський в-зд, Медова вул., Міжкооперативний (пров., в-зд), Некрасова пров., Осипенка пров., Петрівська вул., пров., Колійна вул., Проектна вул., Сумський пров., Сєдова вул., Ціолковського вул.

Весела (вул., пров.), Вербицького (вул., пров.), Водянська вул., Водопровідний пров., Гранта вул., Данилевського вул., Деповська вул (193-219), (165-185), Дружби вул., Курбаса вул., Кубанський в-зд, Ключова (вул., пров.), Касіча (вул., в-д), Мюдівська (вул., в-д), Новодорожня вул., Льговський пров., Проселищна (вул., в-д), Партизанська (вул., пров.), Підгірна (вул., пров.), Ростовський в-д, Річковава (вул., пров.), Сковороди вул., Садовий в-зд, Бузковий (пров., в-зд), Тургєнєва ((вул., в-д), Хмельницького (вул., пров.), Шульженко вул.

ПЛ-6кв «Ткацька фабрика»

Бабаєвський пров., Бібліотечна (вул., пров.), Лікарняна (вул., пров.), Весела вул., Військова (вул., пров., в-зд), Грибоєдова (вул., в-д), Громова (вул., пров.), Деповська вул. (135-141), Деповський в-зд, Джерелянський пров., Залізничний пров., Кільцева (вул., пров.), Косенка пров., Мюдівська вул., Санітарний пров., Слюсарна (вул., пров.), Слобожанська вул. (38-102, 55-115, 4-18, 5-29, Слобожанський в-зд, Сормовський пров., Театральна (вул., в-д), Текстильників в-зд, Торговий туп., Ушакова (вул., пров., в-зд), Шкільна (вул., пров.), Шмідта (вул., пров., в-зд)

КЛ-6кв «Ціолковського»

Будівельна вул., Ціолковського вул.

Артельний пров., Багалія пров., Виноградна вул., Вербова вул. (5), Глибокий пров., Горького (вул., пров.), Глущенка пров., Дібровна вул., Історична вул., Козацька (вул, пров.), Кобзаря в-зд, Козацька (вул., пров.), Ломоносова вул., Лісовий пров., Мічуріна вул., Маяковського (вул., пров.), Магістральна вул., Ольшанська (вул., пров.), Полтавський шлях (92-114, 85-1-31), Скрябіна вул., Слобожанська вул (206), Вільний в-зд, В. Стуса (пров., вул.), Слобідська вул. (2-16), Сучасна вул., с-т Машинобудівник-2, С-т Станкобудівник, с-т Роза, с-т Криниченьки, Східна (вул, пров., в-зд), Трудова вул., Тельмана пров (64,65,66), (59,60,61,62,63), (56,57,58), Л. Українки вул., Учнівська вул., Врожайний в-зд, Харківська (вул., пров.), Цілиноградська вул., Південний пров.

8-го Березня (пров., вул.), Бібліотечний пров., Ветеринарна вул., Гагаріна пров., Гастело вул., Деповська вул. (1-15, 73-87), Деповський пров. (1-15, 2-10), Депутатський в-зд, Джерелянська (вул., пров.), Жилкопівський (пров., в-зд), Зелена вул., Злагоди вул., Калиновий в-зд, Каховський в-зд, Кооперативна (вул., пров.), Травнева вул.

Мар’янівська (вул, в-зд, пров.), Некрасова вул., Озерянська вул., Робоча вул., Райдужний в-зд, Зв’язку в-зд, Слєпньова вул., Старошкільний пров., Будівельна вул., Тичинського (пров., вул., в-зд), Ціолковського вул., Шевченка вул. (14-26), Шкільна (вул., в-зд).

Дата публікації: 16:30 28.09.2022