З 31 серпня по 10 вересня 2022 року, за підтримки Управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту м. Одеси, відбувався Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Ах, Одеса», який пройшов у дистанційному форматі. У заході приймали участь юні таланти Люботинської міської територіальної громади і досягли певних успіхів.
Вихованці гуртка декоративно-прикладної творчості Манченківського селищного клубу (керівник Ірина АНЧУКОВА):
Вихованці хореографічного гуртка Манченківського селищного клубу (керівник Андрій КУКШИН):
Пишаємося юними переможцями та бажаємо їм подальшого творчого розвитку!
Начальник відділу культури, молоді та спорту
Світлана ЛАЗОРЕНКО