31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:
31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:

31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:

«Підготовка закладів освіти Люботинської міської територіальної громади до 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану».

На початку конференції пролунав Гімн України, і учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих внаслідок агресії росії військових і цивільних, дітей та дорослих.
У роботі конференції взяли участь адміністрація закладів освіти, керівники територіальних методичних об’єднань та почесні гості: заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Вячеслав Рубан і начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти Управління Державної служби якості освіти у Харківській області Коваленко Вікторія Олександрівна.
Зі словами привітання до педагогів громади звернувся заступник міського голови Вячеслав Рубан. У своєму виступі він передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка і зазначив, що сфера освіти, які і всі сфери життя суспільства, зазнала сильних змін в умовах воєнного стану після російського вторгнення, і освітяни громади з перших годин війни активно включилися у свій «освітянський» фронт та у соціальну сферу. Також він зауважив, що освіта є і буде пріоритетною галуззю в громаді та привітав освітян із початком навчального року і побажав творчих успіхів.
У своєму виступі начальник відділу освіти Валерій Стрілець зазначив, що з початком війни відділ освіти та керівники закладів освіти змушені були працювати у нових умовах та приймати нестандартні управлінські рішення. Під час доповіді було проаналізовано показники евакуйованих учнів та педпрацівників, прийом учнів до 1-х та 10-х класів, середню наповнюваність класів, досягнення учнів та педпрацівників за минулий 2021/2022 н. р. та інше.
Також Валерій Стрілець наголосив, що відповідно до рішення Ради оборони Харківської області від 15.08.2022 року (протокол № 10) визначено доцільність запровадження з початку навчального року на території Харківської області дистанційної форми здобуття освіти у закладах освіти всіх рівнів та всіх форм власності впродовж 2022/2023 н. р. на період дії воєнного стану. Освітній процес у дистанційному режимі запроваджується в закладах освіти на території ведення бойових дій, до такої території відноситься і Люботинська міська територіальна громада.
Начальник відділу освіти подякував усім освітянам, хто працював і працює в складних умовах та організовує і забезпечує роботу закладів освіти, хто здійснював харчування внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, хто брав участь у видачі гуманітарної допомоги, хто займається психологічною та освітянською підтримкою, зберігаючи права учасників освітнього процесу, а особливо дітей.
На завершення конференції учасникам було запропоновано перегляд відеоролика, підготовленого колективом естрадного мистецтва «НОН СТОП» Люботинського міського будинку дитячої та юнацької творчості.
Попереду багато роботи в надскладних умовах, але ми, освітяни, не маємо права зупинятися, бо всі разом наближаємося до Перемоги!
Начальник відділу освіти Валерій Стрілець
Альбом: 31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:
Альбом: 31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:
Альбом: 31 серпня 2022 року на платформі Zoom відбулася педагогічна серпнева конференція за темою:
Переглядів: 203
Дата публікації: 15:45 31.08.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення "Про надання _________________та членам її родини житлового приміщення за адресою: __   28.02.2024
Проєкти рішень виконкому від 28.02.2024 р.   28.02.2024
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля   22.02.2024
Проєкт рішення "Про внесення змін до Програми забезпечення цивільного захисту Люботинської міської т   22.02.2024
Терміни державної реєстрації шлюбу   22.02.2024
Повідомлення про намір встановлення тарифу на послугу з управління побутовими відходами (збирання,пе   22.02.2024
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради автомобіля JAC   21.02.2024
Загубили свідоцтво? Замовте дублікат у кілька кліків на порталі Дія   20.02.2024
"Про затвердження Положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Л   19.02.2024
Постанова №8 від 16.02.2024 р.   19.02.2024
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>