В Україні працює онлайн-лінія психологічної та правової допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану

Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 років.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/117231

Консультативну допомогу можуть отримати дорослі та діти з інвалідністю, близькі родичі та опікуни, які перебувають за кордоном чи в Україні.

Яку допомогу можна отримати?

• Індивідуальні психологічні онлайнові консультації;

• приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;

• консультації з правових питань, які виникають на території України та за кордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

Як звернутись по допомогу?

• Заповнити онлайн-форму, після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;

• зателефонувати (дзвінки по Україні): +38050-224-72-36;

• зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050-224-72-36.

"Гаряча лінія" працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Оператори приймуть звернення та знайдуть спеціалістів, які допоможуть з запитом.

Дата публікації: 08:28 30.08.2022