Автоматична реєстрація ТОВ тепер доступна на порталі Дія

ТОВ буде зареєстровано автоматично, якщо заява відповідає усім умовам.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/117176

24 серпня, у День Незалежності України, запустили нову послугу порталі Дія – автоматичну реєстрацію ТОВ.

У жовтні 2020 року запрацювала реєстрація ТОВ із держреєстратором. За цей час послугою скористувалося близько 13 тисяч українців. Як повідомили в Міністерстві цифрової трансформації, зараз прибрали людський фактор з цієї послуги та скоротили час на її отримання. Ніяких бюрократичних квестів, збору папірців та годин в чергах. Тепер відкрити власне товариство із обмеженою відповідальністю можна за декілька хвилин.

“Ми віримо у те, що автоматичні послуги – найефективніші. Вони зручні, користуватися ними можна де завгодно. А від результату користувача відділяє усього декілька кліків. Автореєстрація ТОВ – ще один крок до спрощення спілкування бізнесу із державою. Оскільки такі послуги мають бути простими та зручними. Вони заощаджують не тільки бюджетні гроші для держави, а й час для підприємців, який вони можуть витратити на розвиток власної справи”, – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як зареєструвати ТОВ на порталі Дія:

• авторизуйтеся на порталі Дія;
  • заповніть заяву на реєстрацію ТОВ, вкажіть необхідні дані;
  • підпишіть заяву електронним підписом;
  • після цього система автоматично сформує та надішле вашу заяву на реєстрацію ТОВ – і все.

ТОВ буде зареєстровано автоматично, якщо заява відповідає усім умовам. Якщо ж не відповідає хоча б одній з умов — реєстрація відбудеться за участі державного реєстратора, онлайн, протягом 1 робочого дня.

Дата публікації: 09:35 25.08.2022