З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках міста відбулися тематичні заходи
З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках міста відбулися тематичні заходи

З нагоди свята Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора в бібліотеках міста відбулися тематичні заходи

Напередодні свят у Люботинських бібліотеках оформлено книжкові виставки

 

    День Незалежності України – це одне з найважливіших свят для українців. Це свято особливе, як унікальні ті події, що відбувалися у 1991 році. У цьому році нашій прекрасній, волелюбній, незалежній державі виповнюється 31 рік. Напевно, зараз у кожного з нас одна спільна мрія - мир на нашій рідній землі.   Напередодні  свят у Люботинській публічній  бібліотеці оформлено книжкові виставки:  «Цвітуть неначе квіти волі, знамена жовто-голубі», «Миті історії  української  Незалежності!», протягом тижня проходить  цикл виставок  «Моя Україна – незалежна і вільна», матеріали яких висвітлюють тривалий шлях пройдений нашою державою та перспективи розвитку України. Де ми пропонуємо поглянути на нашу державу під різними кутами. У Люботинській бібліотеці для дітей  пройшов патріотичний тиждень «З Україною в серці!». Для дітей та підлітків оформлені  книжкові патріотичні виставки: «Барви прапора», «Незалежна і єдина навіки, Україно!».

    Манченківська бібліотека-філія пропонує своїм користувачам виставку-символ «Наш Прапор – дух єдиний, великого народу,  наш Прапор – то родина, що прагне до свободи» та книжкову виставку–привітання «Квітуча, славна Україно, ти наша ненько золота!».  Травнева бібліотека-філія провела виховну годину «Прапор для держави- це ознака сили, це – ознака слави!»,  підготувала тематичну виставку «Хай буде незалежна Україна на всі часи, на всі віки!». Гиївська бібліотека-філія провела патріотичну бесіду «Державні та народні символи моєї Батьківщини», історичну сторінку «Незалежній Україні слава нині і вовік». Пишаємося нашою державною символікою та вивчаємо її історію!

   День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців, незмінний символ патріотизму. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий - часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, й з півночі до півдня.

В ХІІІ – ХУІІІ ст. ця традиція поєднання жовтого і блакитного поширилась і на герби тогочасних міст – Києва, Миргорода, Чернігова. Ці кольори були притаманні і учасникам гайдамацького руху, і під ними формувались перші українські національні військові об'єднання.

Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість, та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини наших захисників та захисниць.

   Працівники  бібліотеки щиро вітають  з 31-ю річницею Незалежності України. Нинішній рік – це рік великих випробувань, пора сподівань і надій, нехай же всі вони справдяться. Від усього серця бажаємо Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай якнайшвидше над нашою державою засяє сонце ПЕРЕМОГИ!

Директор КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»    Олена АЛІСОВА

Переглядів: 2964
Дата публікації: 21:08 23.08.2022
Інвестиційний паспорт
Електронні петиції
Центр надання адміністративних послуг
Електронні послуги
Комунальний прожектор
Медицина міста
Телефони гарячих ліній
Молодіжна рада
Проект "Місто Нуль відходів"
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Люботинська міська рада Харківської області >>>