Вітаємо з Днем народження!

Привітання з Днем народження начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега СИНЄГУБОВА

Шановний Олег Васильович, прийміть найщиріші вітання з Днем народження!

Сьогодні Вам випала доля керувати Харківщиною у надзвичайно складний час, коли в країні йде війна, коли увесь світ єднається у боротьбі за Україну, і нам довелося зіткнутися з такими викликами, які у мирні дні ми і не уявляли.
І сьогодні, завдяки Вашій витримці, силі духу, громада Харківщини допомагає нашим захисникам, єднаючи навколо себе благодійників і волонтерів. За нинішніх умов на Ваших плечах лежить велика відповідальність за людські долі, за рідну Харківщину, яка є форпостом України на її східних рубежах.
Хай і надалі буде плідною Ваша нелегка праця на благо рідного краю та держави, твердою віра, непоборною сила духу!
Бажаємо Вам відваги і незламності, міцного здоров’я, омріяного миру і непохитної віри в те, що Україна є, була і буде, щоб якомога швидше в нашій державі настали спокійні часи, а життя повернулося у звичне русло.
Нехай подальша життєва дорога завжди веде до перемог, а доля дарує дні, наповнені щастям та миром!
З великою повагою і найкращими побажаннями міський голова Леонід Лазуренко, депутати міської ради і Люботинська громада
Дата публікації: 11:47 10.08.2022