В жорсткому бою під населеним пунктом Покровське Донецької області загинув Микита Буцький, йому було всього 20 років

Світла пам'ять Герою України! Герої не вмирають! Вони живуть у вдячній людській пам’яті. Ми не забудемо! Ми не пробачимо!

Триває жорстока війна росії з Україною, яка не вибирає ні стать, ні вік захисників. Гинуть мирні мешканці, гинуть молоді воїни. Війна забирає найкращих.
Микиті Буцькому було всього 20 років, коли 30 липня в жорсткому бою під населеним пунктом Покровське Донецької області, ворог відібрав молоде життя. Нам дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалося в розквіті сил. Не вистачає сліз, щоб затамувати пекучий біль, який стискає груди і серце. Не вистачає слів, щоб в ці гіркі хвилини підтримати рідних молодого захисника.
Микита закінчив загальноосвітню школу № 4, у 2018 році вступив до Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, закінчив 2 курси, і в грудні 2020 року підписав контракт на службу у Збройних силах України. Був на передовій в зоні проведення ООС, снайпер, кулеметник-старший навідник кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У парашутно-десантному батальйоні старший солдат військової служби за контрактом. З початку березня на передовій захищав оборонні рубежі країни, але безжальний ворог позбавив життя мужнього і рішучого воїна, справжнього Героя. Микита не встиг створити своє сім’ї, і це непоправна втрата для батьків, молодшого брата і нашої громади.
Виконавчий комітет міської ради, міська громада висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Героя, і глибоко сумують разом із ними.
Світла пам'ять Герою України!
Герої не вмирають! Вони живуть у вдячній людській пам’яті.
Ми не забудемо! Ми не пробачимо!
Альбом: В жорсткому бою під населеним пунктом Покровське Донецької області загинув Нікіта Буцький, йому було всього 20 років
Дата публікації: 10:58 04.08.2022