Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 25.07.2022 року по 29.07.2022 року
Люботинським  КЖРЕП ЛМРХО з 25.07.2022 року по 29.07.2022 року

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 25.07.2022 року по 29.07.2022 року

було проведено роботу з обслуговування житлових будинків:

1.Працівниками підприємства проведено обстеження місць загального користування (підвалу) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Ціолковського,8 (виявлення та усунення протікання внутрішньо будинкової мережі водовідведення).

2.Представниками підприємства проведено обстеження , технічну перевірку  кабельного вводу та внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку по вул. Локомотивна,1Ж(загально будинковий ввід,щитова) з метою забезпечення подальшого функціонування та експлуатації мережі електропостачання.

3.Працівниками підприємства виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі електропостачання житлового будинку за адресою м. Люботин,вул. Гвардії генерала Гавенка Л.А.,10а(3під.-загальнобудинкова щитова).

4.Виконано роботи з прочистки внутрішньо будинкової мережі водовідведення від засмічення багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Будівельна,13(1під.).

5.Виконано роботи з прочистки внутрішньо будинкової мережі водовідведення від засмічення багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул.Ціолковського,11(1під.).

6.Виконуються підготовчі роботи з ремонту м’якої покрівлі багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин,вул. Деповська,58а.

7.Виконано роботи з зняття показників електролічильників обліку місць загального користування  багатоповерхових  житлових  будинків  за  липень  місяць 2022 року.

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХОПетро ТКАЧЕНКО

Альбом: