Ви є представниками тієї професії, без якої неможливо уявити наше повсякденне життя. Ви щоденно докладаєте значні зусиллям і виконуєте важливу місію, забезпечуючи нас, споживачів, усім необхідним. В умовах війни надзвичайно складно забезпечити розвиток торгівлі, але вам вдалося зберегти мережу магазинів, і тим самим підвищити рівень обслуговування нашого населення та наповнення міського бюджету.
Бажаю вам оптимізму, ділової ініціативи, впевненості й фінансової стабільності, надійних партнерів, вдячних покупців, міцного здоров’я та родинного благополуччя і достатку.
Миру і Перемоги!
З повагою, міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО
Дата публікації: 08:20 29.07.2022