Привітання міського голови Леоніда Лазуренка

Щороку 16 липня всі бухгалтери та аудитори в Україні відзначають своє професійне свято – День бухгалтера та аудитора.

Бухгалтер - це професія, яка вимагає уважності, відповідальності та витримки. Жодне підприємство, установа або організація не можуть обійтися без щоденної, кропіткої праці бухгалтерії. Від Вашого професіоналізму залежить злагоджена робота підприємства, його господарсько-фінансова діяльність, а це -  підтримка економіки всієї держави.

Дякую Вам за гідну роботу, бухгалтерське терпіння, працьовитість,  наполегливість, за сталеву витримку зберігати професіоналізм і працювати в умовах воєнного стану.

Бажаю Вам легкості в роботі, усім вам та вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, Божого благословення.

Разом – до Перемоги!

З повагою, міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО