Як цифрова освіта допоможе працевлаштуватися під час війни

У Мінцифрі зібрали добірку освітніх курсів.

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/116572

Освітній курс «Сучасне резюме та пошук роботи онлайн», завдяки якому можна дізнатися, як правильно підготувати резюме, потрапити на співбесіди і не втратити мотивацію протягом виснажливих пошуків роботи.

Також можете додати сертифікат Цифрограм до резюме. Отримати його можна після складання національного тесту на цифрову грамотність — Цифрограм. Загалом є кілька версій Цифрограму – для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів.

Зокрема, у Мінцифрі пропонують опанувати нову цифрову професію. У серіалі розказують про всі види діджитал-напрямів, щоб  було легше обрати свій.

Окрім цього, доступний курс, де можна навчитися програмувати з нуля. У серіалі розповідають про всі базові поняття для початку роботи в ІТ. Складні терміни – простою мовою.

Дата публікації: 21:22 15.07.2022