Звітує КЖРЕП

Люботинським КЖРЕП ЛМРХО з 11.07.2022року по 15.07.2022 року було проведено роботу з обслуговування житлових будинків:

Люботинським  КЖРЕП ЛМРХО  з  11.07.2022року  по  15.07.2022 року  було  проведено роботу  з  обслуговування  житлових  будинків:

1. Працівниками підприємства виконано роботи  з ремонту м’якої покрівлі (ремонт верхнього шару покриття цементним розчином, ремонт примикання оголовків бітумним розчином, ремонт стиків верхнього шару м’якої покрівлі) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Шевченко,25(1під.,2під.).
  2. Працівниками підприємства виконано роботи  з  ремонту покриття шиферної покрівлі (пошкодження покриття спричинених наслідками несприятливих погодних умов) багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Курортна,24(заміна шиферних листів маючих тріщини,відколи).
  3. Працівниками підприємства виконано роботи з ремонту внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку за адресою м. Люботин,вул. Ціолковського,8(підвал - усунення протікання мережі водопостачання).
  4. Виконано роботи з прочистки внутрішньо будинкової мережі водовідведення багатоповерхового житлового будинку за адресою м. Люботин, вул. Будівельна,11(2під.).

Начальник Люботинського КЖРЕП  ЛМРХО                                                    Петро ТКАЧЕНКО

Альбом: Звітує КЖРЕП
Дата публікації: 14:38 15.07.2022