Виконавчий комітет Люботинської міської ради із глибоким сумом сповіщає

Виконавчий комітет міської ради, Організація ветеранів України м. Люботин, мешканці селища Караван, працівники заводу висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного і всім, хто знав та поважав Івана Петровича Свириденка.

Виконавчий комітет Люботинської міської ради із глибоким сумом сповіщає, що на 93 році життя помер Почесний громадянин м. Люботин, колишній директор Караванського заводу кормових дріжджів
Іван Петрович Свириденко.
Народився Іван Петрович 30 березня 1930 року у селі Голінка Глинського району, на Сумщині. Закінчив технікум, згодом інститут, і з 1978 року був призначений директором Караванського спиртзаводу.
Вся трудова діяльність Івана Петровича, якій він віддав 57 років свого життя, тісно пов’язана із нашим містом, він обирався депутатом Люботинської міської ради, а в 2008 році йому присвоєно звання Почесний громадянин міста Люботин.
Виконавчий комітет міської ради, Організація ветеранів України м. Люботин, мешканці селища Караван, працівники заводу у цей важкий час поділяють горе й скорботу сім’ї і висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійного і всім, хто знав та поважав Івана Петровича.
Вічна йому пам’ять та Царство небесне!
Дата публікації: 16:42 30.06.2022