До уваги мешканців громади!

До уваги власників житлових приміщень, що подали заяву на отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 490) попереджаємо, що протягом строку розгляду заяви уповноважені особи виконавчого комітету Люботинської міської ради проводять перевірку (верифікацію) наведених у заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта громадянина України або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів).

У разі, коли за результатами перевірки встановлено факт надання у заяві недостовірної інформації, посадові особи виконавчого комітету Люботинської міської ради, уповноважені здійснювати обстеження житлових приміщень осіб, які подали заяву на отримання компенсації витрат, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, приймають рішення про відмову у виплаті компенсації.

Дата публікації: 14:40 28.06.2022