До Дня Конституції України

У Люботинській публічній бібліотеці для відвідувачів оформлена тематична виставка «Конституція – наш закон, наша сила»

Щорічно 28 червня в Українівідзначається День Конституції – головного закону нашої країни. Конституція є гарантом прав і свобод кожного українця, закріплює наші обов'язки перед державою і визначає наш шлях як країни.

Україна булла останньою з колишніх радянських республік, яка прийняла нову Конституцію. У червні 1996 року депутати Верховної Ради ухвалили КонституціюУкраїни. Це сталося на п'ятий рік після проголошення незалежності. Народні обранці працювали усю ніч з 27 на 28 червня — загалом безперервно 23 години. Під час голосування «ЗА» висловилися 315 парламентарів.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Напередодні цієї дати в Люботинській публічній  бібліотеці для відвідувачів оформлена тематична виставка «Конституція – наш закон, наша сила». Бібліотека для дітей підготувала патріотичну викладку «Оберіг нашої державності». На яких представлені «Конституція України», «Історія України» та видання, які відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на шляху державотворення.

День Конституції сьогодні особливо важливий для нас, у часи, коли Україна бореться за свою державність у кривавій війні з російським агресором. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім'ї.

Директор КЗ «Люботинська ПБ ЛМР ХО»       Олена  АЛІСОВА

Альбом: До Дня Конституції України
Дата публікації: 09:31 28.06.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024