Друзі, працюємо і тримаємося!

Друзі, працюємо і тримаємося!
Майже чотири місяці тому відбулося повномасштабне вторгнення російського агресора в Україну. За цей короткий період нашого буття мужнім Збройним Силам вдалося вигнати ворога з багатьох областей України. Нас радують успіхи захисників, але ми втомилися від емоційної напруги і намагаємося знайти розраду в спілкуванні з природою та спілкуванні з друзями. Милує наше око і впорядкована міська територія та окремі локації, які викликають виключно позитивні емоції.
Для забезпечення громадян нормальними умовами проживання і створення позитивного настрою, комунальні підприємства громади ні на мить не зупиняють свою роботу: наводять порядок на вулицях та парках, лагодять інженерні мережі, вивозять сміття, обслуговують житловий фонд, усувають аварійні ситуації, в тому числі й, внаслідок обстрілів.
За минулий тиждень Виробничим управлінням комунального господарства проводилися значні роботи з благоустрою території громади: прибиралися автобусні зупинки, парк відпочинку, дитячі майданчики, вулиці міста, проводився покіс трави у міському парку відпочинку, по вул.Деповській та в селищі Манченки. Проходила робота із видалення та кронування дерев у міському парку відпочинку (2 дерева видалено, 10 дерева кроновано). Проведено поточний ремонт (фарбування) дитячого майданчика у центральному парк відпочинку та роботи із грейдування доріг (вул. Ревчанська, вул. Дуншівська, вул.Табірна, с. Манченки вул. Культури, с. Барчани вул. Караванська, пров. Щорса.
Комунальним житловим ремонтно-експлуатаційним підприємством, крім забезпечення безперебійної роботи житлових будинків, виконувалися роботи з усунення наслідків ліквідації воєнних дій на території громади у житловому будинку, ремонт пошкодженого шиферного покриття житлового приміщення гуртожитку (заміна шиферних листів маючих тріщини, відколи, пошкодження під час обстрілів, ремонт коньків, ремонт примикання оголовків); проводився ремонт шиферної покрівлі багатоповерхових житлових будинків по вул. Слобожанській, вул. Локомотивній. Виконувався ремонт внутрішньо будинкової мережі водопостачання житлового будинку по вул. Ціолковського, (заміна труб від загальнобудинкового вводу 1,2 поверх із підключенням квартир на 1 та 2 поверхах).
Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням усувалися аварії та пошкодження на централізованій мережі водопостачання та водовідведення (вул. Тарасівська), закрита приватна врізка на вул. Шмідта, проведена заміна насосного агрегату на насосній станції ІІ підйому по вул. Підгірна; виконувалися роботи із прочищення від сміття, відкачування стоків та промиття каналізаційних колекторів на самопливній централізованій комунальній мережі водовідведення (вул. Тарасівська), очищення мулового майданчика на Південних КОС, очищення відстійників та аераційної частини КУ-200 на Південних КОС.
Отже, попри війну та сильну спеку, комунальні служби продовжують добросовісно займатися благоустроєм міської громади. Дякуємо їм за самовіддану працю, за те, що вони роблять все можливе, щоб життя міської громади, в міру можливостей сьогодення, було зручним та безпечним.
Разом – ми сила! Підтримуємо своїх і обов’язково переможемо!
Слава Україні! Героям Слава!
Альбом: Друзі, працюємо і тримаємося!
Дата публікації: 15:49 22.06.2022