Привітання міського голови Леоніда Лазуренка з нагоди Дня медичного працівника

У третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, і висловлюю слова глибокої вдячності за врятовані життя, за повернене здоров’я, за чуйність і відповідальність.

Із самого нашого народження і впродовж життя ви, представники найгуманнішої професії в світі, поруч із нами, оточуєте нас своєю увагою та надаєте своєчасну допомогу, і щодня, і щогодини відважно несете варту по захисту нашого здоров’я.

Завдяки вашій професійності та вмілим діям, сьогодні стало можливим лікування від будь-якого захворювання, а добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного  життя.

Вдячний молодшому медичному персоналу – сестрам та санітаркам, які добросовісно працюють у лікувальних закладах та також несуть свою особливу місію служіння людям на благо їх здоров’я.

Висловлюю величезну вдячність ветеранам медицини за відданість своїй професії та невтомну благородну працю.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та оптимізму, успіхів і благополуччя у вашій роботі. Нехай вдячність та незмінна щира повага пацієнтів додає кожному з вас сил для подальшого служіння людям, адже у ваших руках найцінніше – людське життя.

Разом – до Перемоги!

З повагою, міський голова Леонід ЛАЗУРЕНКО