Задля безпеки територіальної громади

Разом Переможемо!!!

Територіальна оборона - один з найбільш доцільних способів забезпечення і підтримання обороноздатності держави, захисту населення від ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та загроз військового характеру.

З перших днів російської агресії небайдужі мешканці Люботинської міської територіальної громади, об'єдналися, щоб стати на захист нашої Батьківщини. Майже одразу був створений загін «Добровольче формування Люботинської міської територіальної громади Харківського району Харківської області №1 «Варта»», до якого увійшло понад 100 люботинців. У даний час багато з них бере участь у захисті нашої держави в лавах ЗСУ. Решта виконує завдання по своєчасному забезпеченню правопорядку в громаді, бере участь у посиленні охорони громадського порядку, захисті населення та майна від надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків ведення воєнних дій ;попередженню мародерства, у тісній співпраці з Люботинським відділенням ДСНС та Люботинським відділенням поліції ГУНП України в Харківській області.

Силами загону «Варта» та комунальними службами нашої територіальної громади обладнані блокпости, де самооборона протягом чотирьох місяців  цілодобово спільно з працівниками поліції проводять заходи щодо недопущення проїзду на територію громади підозрілих людей та потрапляння вибухонебезпечних предметів до нашого міста, шляхом ввозу автомобільним транспортом.

У тісній співпраці з виконкомом Люботинської міської ради, головою Люботинської міської ради Леонідом Лазуренко, Службою безпеки України, військовослужбовцями ЗСУ та НГУ загін ДФТГ№1 «Варта» виконує функції, що покладені на нього Законом України від 16 липня 2021 року № 1702-IX «Про основи національного спротиву».

Підтримують і допомогають в організації роботи ДФТГ №1 «Варта»: депутати Люботинської міської ради, помічник народного депутата України Тетяна Заєць, Громадська організація «Агенція з розвитку та інвестицій», Волонтерський центр допомоги «Люботин SOS», Громадська організація «Любий Тин Україна», Благодійний фонд «Щасливе майбутнє України» м. Люботин, Дзюба Андрій Вікторович, місцеві підприємці та не байдужі мешканці громади.

Через перехід багатьох членів загону «Варта» до лав ЗСУ на даний час йде доукомплектування загону. Всі хто має бажання, відчуває сили, має навички поводження зі зброєю долучайтесь до корисної та вкрай необхідної для нашої громади справи – захисту території громади, запобіганню роботи ДРГ, виявлення колаборантів і підтримання порядку!

Разом Переможемо!!!

Дзвоніть за тел. 068-897-19-94

Дата публікації: 12:05 17.06.2022
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024