Виявлено порушення екологічного законодавства

Важкі часи для країни – це не привід зневажати закон та мешканців міста

Увага! Виявлено порушення екологічного законодавства!
Представниками виконкому Люботинської міської ради разом із поліцією та працівниками комунальних підприємств було ліквідовано незаконну вигрібну яму в міському парку, розташовану на землях громади, якою користувався один із місцевих «підприємців», регулярно забруднюючи навколишнє середовище, зливаючи нечистоти.
Земельна ділянка під вигрібну яму використовувалася цим «підприємцем» самовільно, її розташована з порушенням Правил благоустрою Люботинської міської територіальної громади, а забруднення нечистотами міського парку мало ознаки порушення екологічного законодавства, та звичайних людських, моральних норм.
За фактом порушення Правил благоустрою матеріали будуть направлені на розгляд адміністративної комісії з подальшим притягненням порушника до відповідальності.
За фактом самовільного захоплення земельної ділянки матеріали направлені для обчислення розміру шкоди з подальшим притягненням до адміністративної або кримінальної відповідальності. Також всі матеріали будуть направлені до Держекоінспекції для подальшого розгляду справи.
Важкі часи для країни – це не привід зневажати закон та мешканців міста. Це привід для таких горе-"підприємців" переосмислити поведінку та врешті-решт почати працювати в законодавчому полі.
Альбом: Виявлено порушення екологічного законодавства
Дата публікації: 12:47 15.06.2022