Ключовим фактором діяльності комунальних підприємств є забезпечення своїх громадян життєво необхідними послугами та впорядкування території громади

У єдності – наша сила!
Друзі, із непохитною вірою в Перемогу міська громада тримається і щодня працює над вирішенням важливих завдань життєдіяльності громади.
У цей складний для нас час оперативний штаб, очолюваний міським головою Леонідом Лазуренком, ставить чіткі завдання комунальникам, які під супровід сигналів тривоги, неустанно працюють над тим, щоб у наших мешканців було відчуття комфорту й захищеності.
Комунальні підприємства громади сумлінно і злагоджено виконують щоденні завдання, без яких неможливе нормальне функціонування міської громади: вчасно реагують на аварійні ситуації та оперативно відновлюють пошкодження, здійснюють прибирання автобусних зупинок, парку відпочинку, дитячих майданчиків, вулиць міста, за графіком проводиться збір побутових відходів; належним чином забезпечується водопостачання, проводяться роботи з обслуговування житлово-комунального фонду. Адже сьогодні діяльність комунальних служб - це не просто робота, це маленький внесок у спокій наших громадян.
За минулий тиждень Виробниче управління комунального господарства проводило роботи із видалення та кронування хворих дерев, прибирання та вивіз дорожнього змету (вул.Слобожанська (Деркачова гора) вул. Трудова, вул. Слобожанська-вул. Лугова, вул. Полтавський шлях-вул. Історична); проходили роботи з грейдування та підсипки щебенем (вул. Ревчанська, вул. Тарасівська, пров. Ушакова, вул. Деповська -16000 м², баласт -30 м3 ); роботи з покосу трави у міському парку і в парку селища Ударне. Проведено поточний ремонт (фарбування) дитячого майданчика по вул.Театральній.
Водопровідно-каналізаційним комунальним управлінням проводилися роботи з усунення п’яти випадків аварії і пошкодження на централізованій мережі водопостачання та водовідведення (на мережі водовідведення – вул. Злагоди, 31, вул. Р. Тичинського, 5, вул. Тарасівська. 32, вул. Слобожанська, 34, вул. Будівельна, 13) та виконано прочищення централізованої мережі водовідведення. Виконувалися роботи з ремонту покрівлі на Південних КОС (вул. Пшенична); ревізії насосного агрегату КНС №1 (вул. Джерелянська); монтажу насосного агрегату КНС №7 (вул. Курортна). Залучалася спецтехніка підприємства до різного роду робіт, обумовлених воєнним станом, (роботи екскаватора із підрозділом Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС).
Працiвниками комунального житлово-ремонтного підприємства, крім робіт із утримання будинків житлового фонду, виконувалися роботи з усунення наслiдкiв воєнних дiй на територiї громади (ремонт пошкодженого покриття м'якої покрiвлi багатоповерхового будинку; ремонт окремих дiлянок пошкодженого шиферного покриття багатоповерхового будинку); виконувалася прочистка внутрішньобудинкової мережі житлового будинку по вулицях Будівельна, Гв. генерала Гавенка та внутрішньобудинкової електромережі по вулиці Ціолковського.
     Отже, ключовим фактором діяльності комунальних підприємств є забезпечення своїх громадян життєво необхідними послугами та впорядкування території громади. Тож охайне прибране місто хай надихає нас на думки про спокійне і мирне життя нашої громади у вільній Україні після Перемоги у визвольній війні.
   Шановні громадяни, керівники комунальних підприємств закликають вас здійснювати своєчасну оплату за комунальні послуги, адже підприємства у своїй діяльності споживають електроенергію, сплачують податки та здійснюють оплату заробітної плати працівникам.
Разом – ми сила! Допомагаємо своїм і обов’язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом:  Із непохитною вірою в Перемогу міська громада тримається і щодня працює над вирішенням важливих завдань життєдіяльності громади
Дата публікації: 20:10 13.06.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024