Стартувала додаткова реєстрація на участь у НМТ

Якщо вступник не встиг заповнити реєстраційну картку до 19 квітня, проте має бажання проходити тестування, він зможе зареєструватися і взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Сьогодні, 10 червня 2022 року, розпочався додатковий період реєстрації для участі у Національному мультипредметному тесті.

Для цього потрібно дотримуватись наступного алгоритму.

• 10-20 червня – створити реєстраційну картку через сервіс «Зареєструватися» сайті УЦОЯО, якнайуважніше заповнивши всі поля. За можливості – надіслати комплект реєстраційних документів до того регіонального центру оцінювання якості освіти, який зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.
  • З 25 червня – дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу. Важливо уважно вводити персональні дані.
  • 8-18 липня – зайти на інформаційну сторінку, заповнити спеціальну форму у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»: підтвердити участь у додатковій сесії тестування і вибрати із запропонованого переліку спочатку країну чи регіон України, потім населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період додаткової сесії тестування.
  • 1-10 серпня – надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ.
  • До 12 серпня – отримати запрошення-перепустку з місцем розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування.
  • 16-20 серпня – взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Якщо вступник протягом основного періоду реєстрації сформував реєстраційну картку учасника ЗНО на сайті УЦОЯО, однак до 7 червня не зміг підтвердити участі в НМТ, він зможе взяти участь у додатковій сесії тестування.

Для цього потрібно дотримуватись такого алгоритму.

• 1-10 серпня – надати остаточну інформацію про бажання пройти НМТ у певному місці.
  • 16-20 серпня – взяти участь у додатковій сесії НМТ.

Зареєстрований учасник, який не має даних для доступу до Інформаційної сторінки, може скористатися сервісом «Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022», правильно заповнити потрібні комірки й отримати логін і пароль.

Дата публікації: 14:35 10.06.2022