Життя не перемогти, допоки живе любов і поки народжуються діти!

У Люботинській міський громаді приємні події: цього тижня створилися люблячі сім’ї

Життя не перемогти, допоки живе любов і поки народжуються діти!
Триває війна, ми всі переживаємо тяжкі часи, але, на щастя, нікуди не зникає любов, і не зникає традиція створення сім’ї, бо найгіршим зараз для людини є звичка відкладати життя на потім. Тож необхідно продовжувати працювати, одружуватися і народжувати дітей! Для того й воюють наші захисники, щоб життя тривало, і щоб Україна відроджувалася з руїн.
У Люботинській міський громаді приємні події: цього тижня створили свої люблячі сім’ї Роман і Юлія, Ігор і Карина, Дмитро і Вікторія, Костянтин та Ганна.
Ми вітаємо щасливих молодят із головним святом у їх сімейному житті, і бажаємо, довгого подружнього життя у вірності, любові, взаєморозумінні і злагоді. Хай сьогоднішній день стане початком подорожі у щасливе мирне майбутнє із гарненькими і здоровими дітками.
Ми переможемо! Все буде Україна!

Альбом:
Дата публікації: 13:17 10.06.2022