Герої не вмирають!

Сьогодні на Алеї Слави у місті Харкові хоронять люботинця, молодого воїна Богдана Свід

Друзі, ми із вдячністю сприймаємо інформацію від Генштабу ЗСУ про звільнені Збройними Силами території рідної України, із глибоким смутком і невимовним жалем дізнаємося про втрати наших Героїв у визвольній війні.
Не передати словами всю гіркоту і увесь біль, який пронизує душу і серце, коли у міську громаду надходять звістки про загибель наших захисників. Сьогодні на Алеї Слави у місті Харкові хоронять молодого воїна Богдана Свід.
Богдан народився у 2002 році, навчався у загальноосвітній школі № 3, далі продовжував навчання у технікумі. Із 16 лютого 2022 року підписав контракт на службу у Збройних Силах України. У 92 окремій механізованій бригаді ім. Івана Сірка був навідником БТР, гідно і мужньо захищав рідну Харківщину, й 4 червня загинув від ворожого обстрілу під селищем Старий Салтів.
Юнак не встиг створити свою сім’ю, і в безутішному горі залишилися батьки, брат і сестра.

Немає слів, щоб тугу передати,
Немає сліз, щоб виплакать журбу.
Ти був хорошим учнем, сином, братом,
Ти від країни відганяв біду.
Залізо враже скроню обпалило,
Пішов у вічність молодий солдат,
Ми не пробачим ворогу ніколи!
Хай згине в пеклі підлий супостат!
Ім’я твоє у пісні освятиться,
Як жайвір ранній злине в небеса.
Ти – щит і гордість рідної землиці,
І подвиг твій Вкраїну воскреса!
(Вірш-присвята Наталії Мельник, директора ЗОШ № 3).

У глибокій скорботі низько схиляємо голови перед подвигом Героя, який боронив рідну землю, захищав нас і віддав своє життя за Україну. Щиро співчуваємо рідним і близьким Героя, поділяємо їх невимовний біль і сердечну незагойну рану.
Світла пам’ять Герою! Герої не вмирають, вони залишаються назавжди жити у вдячній людській пам’яті.
Ми не забудемо! Ми не пробачимо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом: Герої не вмирають!
Дата публікації: 14:43 08.06.2022
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024
Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Люботинської міської ради Харківської області «Про встан   16.04.2024