До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Верховна Рада України торік постановила щорічно відзначати 4 червня як державний  День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
"На території Донецької, Луганської та інших областей із 2014 року внаслідок збройної агресії російської федерації та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 240 дітей", - йшлося в парламентській Постанові № 5343 від 1 червня 2021 року.
З 24 лютого 2022 року діти України знову страждають від нової хвилі воєнних злочинів та жорстокості, з якими на нашу землю прийшла армія Росії.
Кількість жертв серед невинних дітей зростає і шокує. За даними Офісу Генерального прокурора, за сто днів війни загинула 261 дитина, 465 зазнали поранень. Ця статистика не враховує фактів, які відбуваються на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, у місцях ведення активних воєнних дій.
Російські фашисти завдають авіаційних, артилерійських ударів по школах, житловому сектору, дитсадках і пологових будинках!
Чимало «визволителів» вирізняються тваринною жорстокістю, вчиняючи злочини проти дітей, зокрема вербування і використання, викрадення, сексуальне насильство, вбивства і каліцтва…
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю маленьких українців, які загинули внаслідок російської збройної агресії.

В.о.начальника служби у справах дітей                Лариса Глущенко

Дата публікації: 19:02 04.06.2022