У єдності - наша сила, в серці нашому - Україна!

Попри перешкоди воєнного періоду, всі заклади, установи, управління, структурні підрозділи виконкому міської ради працюють злагоджено й організовано, і готові й надалі сумлінно виконувати свої обов’язки, наближаючи нашу Перемогу!

У єдності - наша сила, в серці нашому - Україна!
Друзі! Тримаємося і працюємо! Йде 99 – й день війни. Україна демонструє небувалу стійкість, нереальну єдність і нечувану мужність у боротьбі з російським агресором. Ми вже точно знаємо, що країна наша сильна, а Збройні Сили професійні і мужні. Ми відстоюємо своє, і нізащо не віддамо ворогові!
Три місяці повномасштабної війни довели, що ми в своїй громаді здатні спільно долати будь-які труднощі, підтримувати один одного і об'єднуватися задля Перемоги. Тож хай так буде й надалі.
Сьогодні в школах завершився навчальний рік, частина наших учнів продовжувала навчання в більш спокійних регіонах України, частина – за кордоном. Освітяни міста змогли забезпечити здобуття освіти і для дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, але, незалежно від місця навчання, всі випускники отримають документ про освіту. Побажаємо ж нашим випускникам стійкості, рішучості, сили духу і наполегливості в досягненні своєї мети.
У міській громаді значна увага зосереджена на підтримці людей, які змушені були покинути свої домівки через небезпеку: обстріли й руйнації. Управлінням соціального захисту населення постійно проводиться робота із реєстрації внутрішньо переміщених осіб, у міській громаді станом на 1 червня їх обліковується 8620 осіб; а Центр надання адміністративних послуг із 1 червня по 5 червня продовжує прийом заяв громадян, які надали прихисток переселенцям, для отримання компенсації за житлово-комунальні послуги осіб із числа ВПО. Таких заяв за увесь період надійшло 760. Отже, Перемогу можна наблизити лише тоді, коли є єднання українців на всіх фронтах: наші захисники женуть із рідної землі значно чисельніші сили рашистських окупантів, а мирні мешканці громад беруть під свій захист максимально можливу кількість переселенців, зігріваючи їх теплом своїх сердець і осель.

Підтримуємо своїх і обов’язково переможемо!
Слава Україні! Героям Слава!
Дата публікації: 13:11 02.06.2022