!!!! Увага! Відкривається набір учнів серед школярів, на перший в Україні дитячий онлайн-проєкт “Zero Waste Camp Liubotyn”

Що таке “Zero Waste Camp Liubotyn”?

Привіт друзі!

Ви просили - ми зробили!

!!!! Відкриваємо набір учнів серед школярів, на перший в Україні дитячий онлайн-проєкт “Zero Waste Camp Liubotyn”.

Що таке “Zero Waste Camp Liubotyn”?

• це 10 тренінгів та воркшопів онлайн, з метою навчання дітей та підлітків основним принципам нуль відходів та вміння застосувати їх на практиці
  • це надання інформації та розуміння про проєкт “Люботин нуль відходів” та їхню роль в успішній реалізації проєкту
  • це розвинути лідерські навички в екотемі у дітей
  • це спонукати до подальшої реалізації проєктів, на основі тих знань та навичок, які будуть надані під час освітнього табору.

Наприкінці, після створення кінцевого ролику та створення презентації, кожен учасник отримує персональний еконабір, сертифікат, а переможець чи переможниця – приз!

Приймати учать можуть діти віком 7-16 років

Заповнити анкети можна за посиланням:

Дата публікації: 19:12 30.05.2022