В Україні триває пожежонебезпечний період. Він зазвичай розпочинається з моменту сходження снігового покриву навесні та продовжується до настання стійкої вологої осінньої погоди.
В Україні триває пожежонебезпечний період.

У цей час суха рослинність спалахує від найменшої іскри, а пожежа за лічені хвилини здатна поширитись на великі території, знищуючи все на своєму шляху. Рятувальники закликають громадян бути свідомими, та суворо дотримуватися правил безпечної життєдіяльності у цей період. До того ж, не забуваємо про наслідки ворожої агресії, що несуть загрозу як для людей, так і екосистем, а це - непідірвані боєприпаси, мінування ділянок лісу тощо. Шановні громадяни, утримайтеся від відвідування лісових масивів і відкритих територій, особливо якщо у вашому регіоні велися чи ведуться активні бойові дії!

Дата публікації: 14:34 30.05.2022