Слава Україні! Її Героям Слава!

Наші земляки нагороджені державними відзнаками – орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Люботинська міська громада вітає своїх Героїв із нагородженням їх державними відзнаками – орденом «За мужність» ІІІ ступеня!
Указом Президента України №366/2022 від 24 травня "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджені орденом “За мужність” ІІІ ступеня наші земляки - молодший сержант Олег Ширяєв і молодший сержант Кирило Ружинський!
Дорогі наші воїни, дякуємо вам за стійкість, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, надійний і хоробрий захист нашої України, чесне і самовіддане служіння нашій Вітчизні. Бажаємо вам незламності духу і якнайшвидшої Перемоги.
Слава Україні! Її Героям Слава!
Дата публікації: 16:46 26.05.2022