У єдності – наша сила, в серці нашому – Україна!

Допомагаємо своїм і обов’язково переможемо! Слава Україні! Її Героям Слава!

Друзі! Тримаємося і працюємо! Три місяці запеклої боротьби українського народу проти агресії росії. Три місяці незламна Україна успішно бореться за своє майбутнє. Увесь світ захоплюється стійкістю України, мужністю її воїнів, національним єднанням у боротьбі за свої цінності. Ми довіряємо і вдячні Збройним Силам, підрозділам ТрО, ДСНС, Національній поліції, загонам самооборони, нашим волонтерам. Саме завдяки такій єдності та зусиллям незламних патріотів провалилися плани окупантів швидко загарбати нашу землю.
Щоб війна з росією закінчилася Перемогою України, люди не шкодують своїх часу й сил, роблять все, що вміють і можуть, – кожен на своєму місці.
З початку війни міська громада активно долучилася до вирішення різноманітних питань: створення загону самооборони, організації чотирьох пунктів гарячого харчування, надання фізичної допомоги та власного автортранспорту для потреб громади. Майже щодня приходили люди з пропозицією долучити їх до волонтерської діяльності. Ми вдячні всім і кожному, хто працював і працює на Перемогу!
Висловлюємо щиру подяку волонтерам Олені Середа і Наталії Зінченко, які знаходили необхідні продукти, медикаменти, засоби гігієни, одяг і доставляли все це для нашої громади.
Безмежно дякуємо командам Євгенії Білоцерковської, Анатолія Водолазського, Марини Говор і Романа Загнойко, які в закладах освіти організували пункти гарячого харчування, де отримують смачні обіди більше 950 осіб.
Дякуємо нашій надійній команді – головам квартальних комітетів за постійну допомогу в організації і видачі гуманітарної допомоги для всіх потребуючих громадян кварталів.
Щира подяка за надання постійної допомоги нашій міській громаді підприємцями і підприємствами: Володимиру Матвєєву, Приватній фірмі «ТЕРИКОН СВ-4», магазину ТЕРЕМОК, ФОП Шульга В.М. і ТОВ фірма «КУЛІНАР» (керівник А.Сінікчіян).
Вдячні громадам міст Дніпро, Полтави, Рівне, Івано-Франківська, Тернопільщини, Дубровицькій громаді за неодноразові надходження гуманітарної допомоги. Подяка волонтерській організації «Любий Тин» і Волонтерському центру допомоги ЛЮБОТИН SOS за важливу підтримку мешканців громади.
Дякуємо невтомним волонтерам за неодноразову доставку гуманітарних вантажів на власному автотранспорті: Сергію Гиренко, Андрію Шматько, Сергію і Максиму Сухина.
Працюємо і надалі, і з упевненістю можемо сказати, що наші громадяни, наші служби, підприємства, установи відповідально забезпечують роботу мирного фронту, який стратегічно є досить важливим. Завдяки згуртованості, взаємопідтримці, єдності ми неодмінно переможемо, бо ми захищені нашими потужними героями сучасності – Збройними Силами України! Разом ми сильні і незламні!
Допомагаємо своїм і обов’язково переможемо!
Слава Україні! Її Героям Слава!
Альбом: У єдності – наша сила, в серці нашому – Україна!
Дата публікації: 15:02 25.05.2022
Проєкт рішення "Про передачу з балансу Виконавчого комітету Люботинської міської ради FPV дронів на    24.04.2024
Проєкти рішень від 18 квітня 2024 року   18.04.2024
Розпорядження № 65 " Про скликання LV сесії Люботинської міської ради VIII скликання" від 17.04.2024   17.04.2024