Шановна громадо. Не один рік у міській громаді триває боротьба із явищами засмічення навколишнього середовища, будь то вулиця, паркова зона чи берег ставка.

У деяких людей є внутрішня потреба нагидити там, де чисто та гарно. І чим же тоді вони відрізняються від орків-росіян, що в нашій країні люто знищують красиві будинки, парки європейського рівня, будинки культури і музеї?

Та зупинити таке неподобство можна і треба! Тому, можливо, не варто звинувачувати окремих людей у ганебній поведінці, а необхідно кожному, хто бачить свиняче неподобство, зробити фото чи відео фіксацію і зробити «героя» відомим для громадськості!
Наші комунальні служби щодня прибирають тонни побутових відходів, які мешканці та гості міста викидають просто на вулицях. Така недбалість псує вигляд нашого рідного міста. І досі зустрічаються стихійні сміттєзвалища, сміттєві пакети на вулицях, у парку, біля дитячих майданчиків та узбіччі доріг або просто навпроти помешкань. І кожен із нас обурюється таким становищем справ: мовляв, куди дивиться місцева влада? Щось потрібно робити!
Так, робити потрібно! Але, насамперед, треба почати з себе. Запитати: «Чи уклав я договір на вивіз сміття з комунальним підприємством, вартість якого становить 11,17 грн.?» А потім виховуй себе – навчись не смітити!
Міська влада робить все можливе і неможливе для благоустрою території міської громади. Декілька років тому було придбано два нових сміттєвози на базі МАЗ-4371N2 та багатофункціональний екскаватор-навантажувач JCB, які дають можливість покращити систему логістики процесу поводження із твердими побутовими відходами та поліпшити стан екології у громаді. І хоча переважна більшість мешканців мають поняття про цивілізоване поводження із сміттям, але частина з них ці поняття просто ігнорує. Просто викинути із двору, щоб позбутись, і байдуже, як ці відходи потім забиратимуть – саме так думають люди, які перетворюють міські території у стихійні сміттєзвалища!
Найсвіжіший приклад хамського ставлення до роботи комунальників: на вулиці Деповській тільки вчора прибрали стихійне сміттєзвалище, а вже через годину-дві з’явилися пакети зі сміттям (привезеним), бо мешканці прилеглих вулиць уклали договір на вивезення ТПВ.
Не будемо ж, як ті орки-ординці, а будемо дбайливими господарями в рідному місті, бо чиста і впорядкована територія – наше спільне завдання!
Зустрінемо Перемогу у впорядкованому, охайному місті. Все буде Україна! Слава її Героям!
Альбом:
Дата публікації: 13:26 24.05.2022