Життя продовжується, допоки живе любов, і поки народжуються дітки!

У Люботинській міській громаді знову приємні події: упродовж тижня створилися нові люблячі сім’ї, а це означає, що Україна непереможна, і всі ми твердо йдемо до Перемоги!

Хоча війна – це тяжке випробування для народу, та українці є українцями: вміють не тільки добре воювати, але й працювати і любити до самозабуття. І численні шлюби в період війни є тому підтвердження.
Красиві молодята, замість весільних суконь і костюмів – військова форма, та очі світяться щастям і надією на мирне щасливе майбуття.
Дорогі наші Олег і Світлана, Віталій та Юлія, Ярослав і Валерія, Сергій і Марія, Кирило та Дарія, щиро вітаємо вас із важливою подією у житті – створенням сім’ї, бажаємо вам мирних світанків, гарних діток, довгого і щасливого подружнього життя на рідній українській землі!
Зауважимо також, що з початку війни у нашій міській громаді зареєстровано 28 шлюбів і народилося 47 діток. Хай мир та спокій панує в родинах, здоровими та щасливими зростають наші дітки.
Ми переможемо! Все буде Україна!
Альбом:
Дата публікації: 09:41 20.05.2022